Petice a stálá petiční místa

Naše Česká země není malá!

Víte, že i vy můžete být hnací silou změny?

Na této stránce naleznete seznam již existujících stálých petičních míst po celé České republice. Pokud ve vaší oblasti zatím žádné takové místo není, nezoufejte! Stačí nám poslat vaše kontaktní údaje a my se s vámi spojíme ihned poté, co zřídíme stálé petiční místo ve vašem regionu.

Dejme svému hlasu sílu a utvářejme lepší budoucnost!

Pokud vás naše poslání oslovuje a chcete se připojit k našemu úsilí o založení nového stálého petičního místa, nemusíte hledat dál. Níže naleznete formulář pro založení stálého petičního místa.

Mapa stálých petičních míst
Formulář - Rád bych podepsal petici
Petice k podepsání
Formulář - PRO založení stálého petičního místa
Petice podpisové místo
Chcete ovlivnit budoucnost naší země?

Chcete mít možnost ovlivnit osud své země a všechno to pomocí jedné jediné petice. Věříme, že každý jednotlivec má moc změnit svět kolem sebe a teď je ten správný čas to prokázat.

Představte si, že bychom společně mohli přinést změnu ve velkém. Vaše jméno by mohlo být na samotném začátku jednoho historického okamžiku, který by ovlivnil osud celého národa. Naše petice „Vypsání referenda o přijetí společné evropské měny EURO“ je příležitostí, která se naskýtá právě teď.

Společně můžeme ukázat, že jsme jednotná síla, která dosáhne vypsání referenda. Nezáleží na tom, zda jste ekonomickým expertem, politikem nebo běžným občanem. Vaši hlas a má hodnotu.

 

Podepsané petice prosím zasílejte obyčejně (ne doporučeně)  na adresu:
Právo Respekt Odbornost
Povltavská 829/36a
Praha – Troja
171 00

Petice - Vypsání referenda o přijetí společné evropské měny EURO
Transparentní
0 %
skrytých záměrů
0 %
Nasazení hájit váš hlas
0 %
Přispějte na kampaň

Naše kampaň je poháněna příspěvky
od fanoušků jako jste vy

ZÍSKANÉ PŘÍSPĚVKY NA KAMPAŇ
0