Ukažme, že nejsme lhostejní budoucnosti!

23. 3. 2024
Václavské náměstí

Věřte v sílu svého hlasu!
Přijďte a vyjádřete tak o svůj názor s aktuálním vedením této země. Ukažme, že nebudeme věčnými pozorovateli, ale tvůrci naší osudu! Osudu České republiky. Vaše podpora je klíčovým prvkem, který vytesává naši budoucnost.

 

Pojďme se spojit! Čas na změnu je teď!

Kalendář

Tento kalendář „spanilých jízd“ je ideální příležitostí pro nás všechny, abychom se spojili, sdíleli své názory a zkušenosti.

Společně tak dobyli politický svět odvahou a vizí. Teď je čas sjednocení a usilovné práce!

Květen 2024

1. května
od 10:00 do 11:00
Český Krumlov
náměstí Svornosti
1. května
od 12:00 do 13:00
Prachatice
Velké náměstí
1. května
od 14:30 do 15:30
Strakonice
Palackého náměstí
1. května
od 16:30 do 17:30
Písek
Velké náměstí
2. května
od 10:00 do 11:00
Sušice
náměstí Svobody
2. května
od 11:30 do 13:00
Klatovy
náměstí Míru
2. května
od 14:30 do 16:00
Domažlice
náměstí Míru
2. května
od 17:00 do 21:00
Plzeň
náměstí Míru
3. května
od 10:00 do 11:30
Tachov
náměstí Republiky
3. května
od 13:30 do 14:30
Horní Bříza
Třída 1. Máje
3. května
od 15:00 do 16:30
Přeštice
Masarykovo náměstí
3. května
od 17:00 do 18:30
Rokycany
Masarykovo náměstí
7. května
od 13:00 do 14:00
Bruntál
Náměstí Míru
7. května
od 15:30 do 16:30
Krnov
Zámecké náměstí
7. května
od 17:00 do 18:00
Opava
Horní náměstí
7. května
od 19:00 do 21:00
Opava – Beseda
Lidový dům, Otická 1711/10
8. května
od 13:45 do 14:45
Bílovec
Zámecká 660
8. května
od 15:15 do 17:15
Kopřivnice
Muzeum Tatra, Záhumenní 367/1
9. května
od 14:30 do 15:15
Havířov
U OC Elán
9. května
od 15:30 do 16:15
Orlová
U hypermarketu Albert
9. května
od 16:45 do 17:30
Ostrava
Alšovo náměstí
9. května
od 17:45 do 18:30
Ostrava
Náměstí Ostrava-Jih
9. května
od 19:00 do 21:00
Ostrava – Beseda
K-TRIO, Doktora Martínka 1439
10. května
od 10:00 do 11:30
Svitavy
náměstí Míru (Mariánský sloup)
10. května
od 12:00 do 13:00
Lanškroun
náměstí J. M. Marků
10. května
od 14:00 do 15:30
Ústí nad Orlicí
Mírové náměstí
10. května
od 16:00 do 18:00
Vysoké Mýto
náměstí Přemysla Otakara II.
10. května
od 19:00 do 21:00
Zámrsk – Beseda
bývalá hospoda, V Podzámčí 60
14. května
od 12:00 do 13:00
Polička
Palackého náměstí
14. května
od 14:00 do 15:30
Hlinsko
Poděbradovo náměstí
14. května
od 16:00 do 17:30
Chrudim
Resselovo náměstí
14. května
od 18:00 do 19:00
Pardubice
Masarykovo náměstí
14. května
od 19:00 do 21:00
Pardubice – Beseda
Karma Lounge - náměstí Republiky
15. května
od 10:00 do 11:00
Týniště nad Orlicí
Mírové náměstí
15. května
od 12:00 do 13:00
Jaroměř
Tesco - Labská ulice
15. května
od 14:45 do 15:30
Náchod
Masarykovo náměstí
15. května
od 16:00 do 16:30
Červený Kostelec
Náměstí TGM
15. května
od 17:30 do 18:30
Broumov
roh Pivovarské a Klášterní ulice
16. května
od 10:00 do 10:30
Jičín
Valdická brána
16. května
od 11:30 do 12:00
Vrchlabí
Náměstí T. G. Masaryka
16. května
od 12:45 do 13:15
Trutnov
Krakonošovo náměstí
16. května
od 15:00 do 16:00
Dvůr Králové nad Labem
Náměstí Václava Hanky
16. května
od 17:00 do 18:00
Hradec Králové
Baťkovo náměstí
16. května
od 19:00 do 21:00
Rychnov nad Kněžnou – Beseda
Společenské centrum, Panská 1492
17. května
od 10:00 do 10:45
Česká Lípa
před OD Andy, náměstí Dr. Beneše
17. května
od 12:30 do 13:30
Jablonec nad Nisou
před OD Centrál, Komenského 18
17. května
od 14:00 do 15:30
Liberec
před radnicí, náměstí Dr. E. Beneše
17. května
od 16:00 do 17:30
Turnov
náměstí Českého ráje
21. května
od 12:00 do 13:00
Poštovní náměstí u pošty
21. května
od 14:00 do 16:20
Cheb
ulice Májová u Prioru
21. května
od 17:00 do 18:00
Sokolov
náměstí Budovatelů x ulice 5. Května (Pěší zóna)
21. května
od 19:00 do 20:00
Chodov
Staroměstská, Chodov u Karlových Varů
22. května
od 10:00 do 11:30
Karlovy Vary
ulice Zeyerova x ulice T.G.Masaryka (Pěší zóna)
22. května
od 12:00 do 13:00
Ostrov
Mírové náměstí
22. května
od 14:00 do 15:30
Kadaň
Chomutovská 1220 (naproti LIDLu)
22. května
od 16:00 do 17:30
Jirkov
náměstí Dr. E. Beneše
22. května
od 18:15 do 20:00
Podbořany
Masarykovo náměstí
23. května
od 10:00 do 11:45
Most
Radniční 3400 (OC CENTRAL MOST)
23. května
od 12:30 do 13:30
Bílina
Mírové náměstí
23. května
od 14:00 do 15:30
Krupka
Mariánské náměstí
23. května
od 16:15 do 17:30
Lovosice
Václavské náměstí
23. května
od 19:00 do 21:00
Litoměřice – Beseda
Restaurace Koliba, Českolipská 2100
24. května
od 10:00 do 11:15
Varnsdorf
náměstí E. Beneše
24. května
od 12:30 do 14:00
Děčín
Kaufland, Oblouková 1395/4
24. května
od 14:30 do 16:15
Ústí nad Labem
Kostelní náměstí (OC Forum)
24. května
od 14:30 do 16:15
Ústí nad Labem
U Nádraží (hlavní nádraží)
24. května
od 17:00 do 18:30
Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí
28. května
od 11:45 do 13:00
Beroun
Husovo náměstí
28. května
od 14:00 do 16:00
Rakovník
Husovo náměstí
28. května
od 17:00 do 18:00
Kladno
náměstí starosty Pavla
29. května
od 10:00 do 11:10
Brandýs nad Labem
Masarykovo náměstí
29. května
od 12:00 do 13:00
Mělník
náměstí Míru
29. května
od 14:00 do 15:30
Mladá Boleslav
Park Výstaviště
30. května
od 10:00 do 11:30
Nymburk
Náměstí Přemyslovců
30. května
od 12:00 do 13:00
Poděbrady
Divadelní ulice
30. května
od 14:00 do 15:30
Kolín
Karlovo náměstí
30. května
od 16:00 do 17:00
Kutná Hora
Václavské náměstí

Červen 2024

Chcete se zúčastnit akce?
Chcete abychom přijeli k vám?

Přispějte na kampaň

Naše kampaň je poháněna příspěvky
od fanoušků jako jste vy

ZÍSKANÉ PŘÍSPĚVKY NA KAMPAŇ
0