Kandidáti do Senátu

Jméno a příjmení:Volební obvod číslo:Podpora:
Petr Vacek25 – Praha 6
Ivan Noveský28 – Mělník
Jaroslav Telecký31 – Ústí nad Labemsen. Jaroslav Doubrava
Tomáš Nielsen52 – Jihlava
Petra Rédová55 – Brno – městosen. Jan Žaloudík
Petr Vrána61 – Olomouc
Hana Zelená70 – Ostrava – město

Petr Vacek – volební obvod č. 25 – Praha 6

Praha 17, Praha 6 (bez Bubenče,Střeš.,Hrad.,Sedl.), Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina, Praha-Zličín

Ivan Noveský – volební obvod č. 28 – Mělník

Bašť, Borek, Bořanovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brázdim, Čakovičky, Čečelice, Dolany nad Vltavou, Dřevčice, Dřínov, Dřísy, Hlavenec, Hostín u Vojkovic, Hovorčovice, Husinec, Chlumín, Chvatěruby, Jenštejn, Jeviněves, Káraný, Klecany, Klíčany, Kly, Kojetice, Konětopy, Kostelec nad Labem, Kostelní Hlavno, Kozomín, Kralupy nad Vltavou, Křenek, Lázně Toušeň, Ledčice, Lhota, Líbeznice, Libiš, Liblice, Malý Újezd, Máslovice, Mělník, Měšice, Mratín, Nedomice, Nelahozeves, Neratovice, Nová Ves, Nová Ves, Nový Vestec, Obříství, Odolena Voda, Olovnice, Ovčáry, Panenské Břežany, Podolanka, Polerady, Postřižín, Předboj, Přezletice, Radonice, Sedlec, Sluhy, Sudovo Hlavno, Tišice, Tuhaň, Újezdec, Úžice, Veleň, Veliká Ves, Velký Borek, Veltrusy, Větrušice, Vodochody, Vojkovice, Vraňany, Všestudy, Všetaty, Zálezlice, Záryby, Zdiby, Zlončice, Zlonín, Zlosyň

Jaroslav Telecký – volební obvod č. 31 – Ústí nad Labem

Dolní Zálezly, Habrovany, Homole u Panny, Chabařovice, Chlumec, Chotiměř, Chuderov, Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Prackovice nad Labem, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno, Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Ústí nad Labem, Velemín, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice

Tomáš Nielsen – volební obvod č. 52 – Jihlava

Arnolec, Báňovice, Batelov, Bílý Kámen, Bítovčice, Bohuslavice, Borovná, Boršov, Brtnice, Brtnička, Brzkov, Budeč, Budíškovice, Cejle, Cerekvička-Rosice, Cizkrajov, Černíč, Červený Hrádek, Čížov, Dačice, Dešná, Dlouhá Brtnice, Dobrohošť, Dobronín, Dobroutov, Dolní Cerekev, Dolní Vilímeč, Doupě, Dudín, Dušejov, Dvorce, Dyjice, Hladov, Hodice, Hojkov, Horní Dubenky, Horní Myslová, Horní Slatina, Hostětice, Hrutov, Hříšice, Hubenov, Hybrálec, Jamné, Jersín, Jezdovice, Ježená, Jihlava, Jihlávka, Jindřichovice, Kalhov, Kaliště, Kamenice, Kamenná, Klatovec, Kněžice, Knínice, Kostelec, Kostelní Myslová, Kostelní Vydří, Kozlov, Krahulčí, Krasonice, Lhotka, Luka nad Jihlavou, Malý Beranov, Markvartice, Měšín, Milíčov, Mirošov, Mrákotín, Mysletice, Mysliboř, Nadějov, Nevcehle, Nová Říše, Olšany, Olší, Opatov, Ořechov, Otín, Panenská Rozsíčka, Panské Dubenky, Pavlov, Peč, Písečné, Plandry, Polná, Puklice, Radkov, Rančířov, Rantířov, Rohozná, Rozseč, Růžená, Rybné, Řásná, Řídelov, Sedlatice, Sedlejov, Slavonice, Smrčná, Stáj, Stará Říše, Staré Hobzí, Staré Město pod Landštejnem, Stonařov, Strachoňovice, Střítež, Suchá, Svojkovice, Šimanov, Švábov, Telč, Třebětice, Třešť, Třeštice, Urbanov, Ústí, Vanov, Vanůvek, Vápovice, Velký Beranov, Větrný Jeníkov, Věžnice, Věžnička, Vílanec, Volevčice, Vyskytná nad Jihlavou, Vysoké Studnice, Vystrčenovice, Záborná, Zadní Vydří, Zbilidy, Zbinohy, Zdeňkov, Zhoř, Zvolenovice, Žatec, Ždírec, Županovice

Petra Rédová – volební obvod č. 55 – Brno – město

Babice u Rosic, Biskoupky, Borač, Borovník, Braníškov, Bratčice, Březina, Černvír, Čučice, Deblín, Dolní Kounice, Dolní Loučky, Domašov, Doubravník, Drahonín, Hajany, Heroltice, Hlína, Horní Loučky, Hradčany, Hrušovany u Brna, Hvozdec, Chudčice, Ivančice, Javůrek, Kaly, Katov, Ketkovice, Kratochvilka, Křižínkov, Kupařovice, Kuřimská Nová Ves, Kuřimské Jestřabí, Lažánky, Ledce, Lesní Hluboké, Litostrov, Lubné, Lukovany, Malešovice, Maršov, Medlov, Mělčany, Modřice, Moravany, Moravské Bránice, Nebovidy, Nedvědice, Nelepeč-Žernůvka, Němčičky, Neslovice, Níhov, Nosislav, Nová Ves, Nové Bránice, Odrovice, Olší, Omice, Ořechov, Oslavany, Ostopovice, Ostrovačice, Pernštejnské Jestřabí, Popůvky, Pravlov, Prštice, Předklášteří, Příbram na Moravě, Přibyslavice, Přísnotice, Radostice, Rojetín, Rosice, Rudka, Říčany, Říčky, Řikonín, Senorady, Sentice, Silůvky, Skryje, Sobotovice, Stanoviště, Střelice, Svatoslav, Syrovice, Tetčice, Tišnov, Tišnovská Nová Ves, Trboušany, Troubsko, Újezd u Rosic, Újezd u Tišnova, Unkovice, Úsuší, Veverská Bítýška, Veverské Knínice, Vohančice, Vratislávka, Vysoké Popovice, Zakřany, Zálesná Zhoř, Zastávka, Zbraslav, Zbýšov, Žabčice, Žďárec, Želešice

Petr Vrána – volební obvod č. 61 – Olomouc

Blatec, Bukovany, Bystrovany, Daskabát, Dolany, Doloplazy, Domašov nad Bystřicí, Dub nad Moravou, Grygov, Hlubočky, Hlušovice, Charváty, Jívová, Kozlov, Kožušany-Tážaly, Krčmaň, Křelov-Břuchotín, Majetín, Město Libavá, Mrsklesy, Olomouc, Přáslavice, Samotišky, Suchonice, Svésedlice, Tovéř, Tršice, Velká Bystřice, Velký Týnec, Velký Újezd, Věrovany

Hana Zelená – volební obvod č. 70 – Ostrava – město

Stará Ves nad Ondřejnicí, Šenov, Václavovice, Vratimov

Volební obvody pro volby do Senátu